Головна | Хедлайнери | Локації | Як дістатись | Контакти |

kapranovyНа фестивалі САМАР-ДНІПРО-ФЕСТ буде діяти літературна сцена, на якій приймуть участь  відомі письменники та початківці.

Відкриє програму  Василь Шевцов  з презентацією своїх книжок, яка перетвориться в дискусію на тему «Хто ми, українці?».

Цікаву творчу зустріч для відвідувачів фестивалю проведуть Брати Капранови з представленням своїх нових та відомих творів, зокрема історичного роману «Забудь-річка», а також гумористичних музичних творів. Дискусія  під час виступу відомих письменників і громадських діячів про сучасне і майбутнє українського художнього простору неминуча, оскільки ми знаємо про безкомпромісну позицію Віталія та Дмитра Капранових стосовно повзучої русифікації, шансону та інших елементів гібридної війни.

На глядачів чекає також музично-літературний перформанс  Євгена Маженка.

Письменник Костянтин Матвієнко представить глядачам свій відомий роман «Відлуння у брамі», велика частина якого відбувається у Дніпропетровську  2010-х років та нову книгу « Білий замок на чорній скелі », яка побачить перших читачів раніше престижного Львівського книжкового форуму.

Також відпочити душею і насолодитися поезією можна буде під час виступів  молодих талановитих поетів.

Неподалік від літературної сцени розташовуватиметься Книжковий ярмарок, де всі бажаючі зможуть придбати та отримати автографи авторів.

Родзинками локації стануть виступи  плей-бек – театру «Соседи» та майстер клас  по медитації  і  майстер клас із гри  на етнічних барабанах від групи «Етнодрайв»

Розкажи друзям