«Майстерня Вишиванок» презентуватиме найкращих майстрів України і надасть головний приз для конкурсу вишиванки на «Самар-Дніпро-Фест»!

В Майстерні Вишиванок представлені ексклюзивні моделі українського національного одягу майстрів України з найрізноманітних областей. Майстри Івано-Франківської, Полтавської, Тернопільської областей роблять свій внесок в скарбницю української вишиванки, створюючи вишукані сорочки-вишиванки.

Кожен дизайн є індивідуальним та унікальним, ми пропонуємо широкий асортимент унікальних сорочок ручної роботи найталановитіших майстрів України, котрі вкладають частину своєї душі, створюючи шедеври.
Вишиванка-це цінне надбання українського народу, історія якого сягає сивої давнини.

Українська вишивана сорочка-це справжній скарб нашої країни та її народу. Вишита сорочка пережила багато перипетій протягом багатьох століть. Наші предки закладали, зберігали і примножували традиції вишиваних орнаментів – кольорову гаму і їх смислові відтінки. 

Сьогодні вишивання сорочок органічно увійшло у життя українського народу, втілюючи у собі всі його естетичні принципи, ідеали добра та краси, прагнення до довершеного і вишуканого. Виваженість та лаконічність візерунків свідчить про гарний естетичний смак та природній хист вишивальниць, що допомагає творити красу та гармонію. Це унікальне явище української культури, яке сьогодні ми маємо змогу вивчати та відроджувати завдяки дбайливим людям, що віками берегли вишиванки як коштовний скарб.

Створення вишиванки – це магічне дійство, оповите добром та таємничістю. Під вправними руками вишивальниці полотно ніби оживає, яскраві візерунки не лише милують око, але й несуть оберегову та зцілюючу силу. Мереживо різнобарвних променів огортає теплом, даруючи відчуття спокою.

Не дарма наш народ споконвіку вважав вишиванку святинею, яка передавалася із покоління у покоління, береглась як реліквія. Вона є символом краси і здоров’я, любові та чесності, цей символізм сьогодні лише укріплюється. Вишивані сорочки роблять з натуральних тканин льону та домотканого полотна. Льон є найчистішою рослиною у світі. Волокна льону мають гіпоалергенні та антисептичні властивості, а також пропускають повітря, тому льон можна назвати «природним кондиціонером».

В нашій Майстерні ви також знайдете широкий асортимент сувенірів з дерева, кераміки, глини, тканини та очерету на різноманітний смак. Такі сувеніри зроблені з любов’ю та є найкращим подарунком для багатьох подій. Вони завжди приносять людям радість і позитивний настрій.

Related Posts

Новини

«Табір середньовічної історії» на Самар-Дніпро-Фест 2017

Розклад локації - «Табір середньовічної історії» 09 вересня 2017 11:00 – 18.00 Робота розважальних локацій. — Лучний тір. — Фото локація: зона з демонстрацією справжніх обладунків і зброї. — Середньовічна кузня. — Дитячі лицарські бої на Read more…

Новини

«Табір середньовічної історії» на Самар-Дніпро-Фест 2017

Розклад локації - «Табір середньовічної історії» 09 вересня 2017 11:00 – 18.00 Робота розважальних локацій. — Лучний тір. — Фото локація: зона з демонстрацією справжніх обладунків і зброї. — Середньовічна кузня. — Дитячі лицарські бої на Read more…

Новини

Світогляд переселенців на Марсі, або як знайти сенс життя для землян у 21 сторіччі? Обговоримо на філософському майданчику Самар-Дніпро-Фест

Вперше!  Філософський майданчик на найпотужнішому фестивалі Самар-Дніпро-Фест на День міста Дніпро 2017! 9 вересня з 12-00 до 19-00 на філософському майданчику Самар-Дніпро-Фесту  Сцена Майбутнього – “Чи є в українців майбутнє та як його не прогавити” Read more…