10-11 вересня поблизу Дніпра, в містечку Стара Самаръ, відбудеться український фестиваль для сім’ї та молоді «САМАР-ДНІПРО-ФЕСТ». Місце — історичне: у 17 сторіччі тут була Богородицька фортеця, що свого часу стала базою українських військ проти кримського ханства. Місце проведення обрали не випадково, кажуть організатори. І зізнаються, що попри розважальну складову — мають на меті підняти питання щодо історичних пам’яток, що є у нас під боком.

Організатори “Самар -Фесту” нарікають: дніпровці переважно навіть і не здогадуються, що визначні історичні пам’ятки є зовсім поруч, неподалік нашого міста. Ба навіть на його території.

Володимир Панченко, автор проекту: «Наше опитування показало, що 90% людей гадки не мають про те, що ми маємо таку “перлину світового значення” у себе, прямо на території міста. “Самар-Дніпро-Фест” — він робить те, чого не робилося до цього. А саме,  він створює ментальне відчуття дніпровців про те, що вони живуть на старовинній землі, яка бачила багато різних народів, завойовників. Але, з рештою, життя тут буяло завжди. І, зокрема, на цій фортеці і місті Стара Самар».

До місця проведення фесту можна дістатися різними способами. Голова Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту, зокрема, радить усім бажаючим сісти на двоколісні і приєднатися до велопробігу. Старт — Фестивальний причал міста Дніпра. Фініш — містечко Стара Самарь.

Максим Семенов, голова Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту: «Приглашаем всех желающих присоединиться к велопробегу. То есть все, у кого есть велосипеды, могут прийти к 10 часам на Фестивальный причал. У кого нет велосипеда — могут взять его в прокат. А здесь будет организована также большая развлекательная программа для всех возрастов. Как для любителей, так и для людей, которые занимаются спортом».

Наразі відбуваються останні приготування до прийому гостей. Організатори обіцяють велику розважальну програму: тут і конкурс вишиванок, і виступи Олега Скрипки та Братів Капранових, і спортивні змагання, і бої середньовічних лицарів.
Давнє козацьке місто Стара Самарь і Богородицька фортеця чекають на охочих відвідати фестиваль, відзначити день народження міста і познайомитися з давньою історією рідного краю. Вхід вільний.

Related Posts

Новини

«Табір середньовічної історії» на Самар-Дніпро-Фест 2017

Розклад локації - «Табір середньовічної історії» 09 вересня 2017 11:00 – 18.00 Робота розважальних локацій. — Лучний тір. — Фото локація: зона з демонстрацією справжніх обладунків і зброї. — Середньовічна кузня. — Дитячі лицарські бої на Read more…

Новини

Світогляд переселенців на Марсі, або як знайти сенс життя для землян у 21 сторіччі? Обговоримо на філософському майданчику Самар-Дніпро-Фест

Вперше!  Філософський майданчик на найпотужнішому фестивалі Самар-Дніпро-Фест на День міста Дніпро 2017! 9 вересня з 12-00 до 19-00 на філософському майданчику Самар-Дніпро-Фесту  Сцена Майбутнього – “Чи є в українців майбутнє та як його не прогавити” Read more…

Новини

Розклад руху фестивальних автобусів Самар-Дніпро-Фест на День міста Дніпро 2017

Увага! розклад тільки для 9 вересня! На фестиваль з 10-00 до 16-00 Маршрут: Цирк(зупинка біля Центрального мосту) – Стара Самарь Відправлення: 10.00 10.30 11.00 11.30 12.00 12.30 13.00 13.30 14.30 15.00 15.30 16.00 З фестивалю Read more…